Keyholdery CLASSIC - zakázková výroba.

Keyholdery CLASSIC - ukázka

     Keyholder (ve volném překladu držák klíčů, tedy klíčenka) je určen k zavěšení klíčů. Model CLASSIC je tvořen cca 92 cm dlouhou stuhou, sešitou do uzavřené smyčky, která se přímo nabízí k zavěšení kolem krku. V místě spojení je všita koncovka pro upevnění klíčů. Stuha je ideálním místem pro natištění reklamy.

     U provedení CLASSIC je keyholder standardně opatřen chromovanou kovovou karabinou typu CH (viz obrázek). Tato karabina, na rozdíl od provedení MULTI, není odnímatelná.

     Potisk keyholderů se provádí sublimací, u malých sérií digitální technologií, u velkých sérií klasickým sítotiskem; výrobce vždy zvolí technologii, která vyjde levněji. Kvalita je u obou postupů shodná.

     Při výrobě se vychází vždy od bílé stuhy a základní barva keyholderu se celoplošně tiskne společně s ostatnámi motivy tisku.

     Před případnou objednávkou si prosím pozorně přečtěte technické podmínky výroby keyholderů.

     A co může být předmětem Vaší volby:

  • výchozí materiál (stuha); s hrubým povrchem - provedení RAW nebo s lesklým (saténovým) povrchem - provedení SAT
  • motiv a barevné provedení potisku včetně základní barvy keyholderu (stuhy)
  • další alternativy sestavení keyholderu podle Vašich představ nebo potřeb - viz kombiprogram

     Pro realizaci potisku keyholderů je třeba zpracovat grafický návrh tisku v křivkách, nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že řada zákazníků tuto možnost nemá a proto jsme připraveni pro Vás potřebné grafické práce provést.

     Pokud Vás nabídka keyholderů zaujala a chcete se ještě na něco zeptat nebo si chcete keyholdery přímo objednat, pak neváhejte a napište nám. Na každý e-mail rádi odpovíme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz