Grafické práce.

Ukázka grafického návrhu dresu

Požadavky na grafickou předlohu.     

    Aby byl provedený tisk kvalitní, je třeba grafickou předlohu tisku zpracovat pomocí vektorové grafiky (v křivkách). Podklady v podobě tzv. rastrů neboli bitových map (formáty .jpg, .gif, .bmp apod.), lze použít jen v omezené míře, protože v nich jsou všechny obrazy skládány z barevných bodů čtvercového tvaru, které při zvětšení předlohy způsobí, že výsledný potisk je, zejména u šikmých čar a křivek, "zubatý".

     Výjimku tvoří tisk fotografií, které nelze tisknout jinak, než z rastrových předloh (nejčastěji .tif nebo .jpg), rozlišení těchto rastrů však musí být vysoké, pro potisk textilu minimálně 150 x 150 dpi při skutečné velikosti, v jaké budou na potiskovaném textilu.

     Protože programy, umožňujících práci ve vektorové grafice, nevlastní každý a také práce s nimi vyžaduje jisté znalosti a zkušenosti, rozhodla se naše agentura tyto práce zařadit do nabídky svých služeb. Pokud máte zájem, můžeme Vám grafický návrh zpracovat, a to nejen pro tisky, které budou realizovány na námi nabízeném reklamním zboží, ale i pro jakékoliv jiné účely. Jednoduché návrhy pro potisk námi dodávaných výrobků jsou zdarma.

Postup při vytváření grafického návrhu potisku.

    Grafické návrhy vznikají takto: zákazník nám e-mailem sdělí svou představu o podobě výsledného potisku formou popisu, náčrtku nebo fotografie a připojí případné logo nebo jiné vlastní motivy, číslo, jméno apod., které mají být součástí potisku. My veškeré zaslané podklady vyhodnotíme, stanovíme cenu za grafické práce a tu klientovi pošleme. Pokud mu cena vyhovuje, tak nám jí potvrdí a my, i když nejsme klasické grafické studio, provedeme grafické zpracování a výchozí grafický návrh potisku pošleme zákazníkovi k připomínkám. Zákazníkovy připomínky promítneme do grafického návrhu a ten mu opět pošleme. A tak to děláme do té doby, dokud není výsledek přesně podle klientových představ. Doposud tento způsob ve všech případech fungoval a výsledná grafika byla k naprosté spokojenosti zákazníků.

     Pokud Vás naše nabídka pozitivně oslovila a chcete ještě doplnit nějaké informace nebo si přímo objednat provedení grafických prací, neváhejte a napište nám. Rádi Vám na vše odpovíme.

zpet

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz