Keyholdery - kombiprogram.

Komponenty kombiprogramu

     Keyholder (ve volném překladu držák klíčů, tedy klíčenka) je určen k nošení klíčů. Je tvořen cca 92 cm dlouhou stuhou, sešitou do uzavřené smyčky, která se přímo nabízí k zavěšení kolem krku. V místě spojení je všita koncovka pro připevnění klíčů. Stuha je ideálním místem pro natištění reklamy.

     Kombiprogram přínáší u keyholderů další rozšíření Vašich možností nechat si vyrobit keyholder podle svých představ nebo potřeb. Lze ho aplikovat u stuhy šíře 20 mm, tedy stejné, jako u provedení CLASSIC nebo MULTI.

     Co může být předmětem Vaší volby:

  • výchozí materiál (stuha); s hrubým povrchem - provedení RAW nebo s hladkým (saténovým) povrchem - provedení SAT
  • zakončení keyholderu (podle toho, co na něm budete nosit); plastová odnímatelná koncovka na mobilní telefon (viz 2 na obrázku), neodnímatelná koncovka na mobilní telefon, připevněná ke karabince (viz 3), závěs na PET lahev - bottleholder (viz 4), kroužek na klíče (viz 6) nebo PVC kapsa na vizitku (viz 8).
  • rozepínání keyholderu (keyholder nemusí být nutně tvořen nepřerušenou smyčkou stuhy); zkracovací žebříček a koncovka stuhy (viz 5), plastový trojzubec (viz 7) nebo bezpečnostní klip (viz 1). Poslední možnost má název bezpečnostní proto, že při určitém bezpečném tahu se klip rozpojí a Vy se například při pádu a zachycení keyholderu neuškrtíte
  • motiv a barevné provedení potisku včetně základní barvy stuhy (při výrobě se vychází vždy z bílého materiálu a základní barva se celoplošně tiskne.

     Před případnou objednávkou si prosím pozorně přečtěte technické podmínky výroby keyholderů.

     Pro realizaci potisku keyholderů je třeba zpracovat grafický návrh potisku v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Pokud možnost takového zpracování nemáte, jsme připraveni pro Vás potřebné grafické práce provést.

     Pokud je kombiprogram keyholderů právě to, co jste hledali a chcete se ještě na něco zeptat nebo si keyholdery chcete rovnou objednat, pak nám napište. Na všechny e-maily odpovíme.

bla

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz