Rozlišovací sportovní dresy - zakázková výroba.

Rozlišovací dres z barveného materiálu

     Rozlišovací dres, určený pro navlečení na tréninkové oblečení (např. tepláková souprava), má tvar tílka bez rukávů, jako třeba basketbalové dresy.

     Rozlišováky jsou vyrobeny ze 100 % polyesterového děrovaného úpletu, který můžeme nabídnout ve dvou provedeních:

  • Barvený, který sice na jedné straně může být i v reflexních barvách (volba barev závisí na aktuální  nabídce dodavatele), na druhé straně ho však nelze potisknout sublimací. Jednoduché motivy se realizují buď nažehlením plastisolu, nebo vyříznuté z nažehlovací fólie Gronal a nažehlené na dres. V obou případech dres v místě aplikace loga ztratí svou původní ohebnost (ztuhne). Kalkulace ceny u těchto technologií se provádí individuálně u každé zakázky.

  • Bílý, který se celoplošně sublimačně potiskne ještě před sešitím dresu. Potisk je na zakázku, podle přání a představ zákazníka. Všechny motivy (i značně složité) včetně základní barvy dresu se tisknou současně, nevýhodou je, že sublimačním tiskem nelze natisknout reflexní barvy. Na druhé straně si ale úplet zachová svou původní ohebnost. Ceny pro tuto technologii naleznete v ceníku.

     Protože rozlišovací dresy jsou záležitostí kolektivních sportů, je minimální vyráběný počet 15 kusů.

         A co může být předmětem Vaší volby:

  • výchozí materiál ; barvený nebo bílý
  • motiv potisku rozlišovacího dresu, který při volbě bílého materiálu skýtá široké možnosti

     Pro realizaci potisku rozlišovacího dresu je třeba zpracovat grafický návrh v křivkách (s výjimkou případné fotografie), nejlépe v programu CorelDRAW. Pokud nemáte možnost takového zpracování, jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Pokud Vás naše nabídka rozlišovacích dresů zaujala a potřebujete získat ještě další informace nebo si chcete dresy přímo objednat, pak neváhejte ani minutu a napište nám. Jsme tady pro Vás.

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank