Dřevěné skládací metry - reklamní potisk.

Barevná provedení metrů
Typy stupnic

    K reklamnímu potisku jsou používány dřevěné (bukové) skládací metry renomovaného českého výrobce s více jak stoletou tradicí. Kvalita výrobků je oceněna udělením certifikátu ISO. ( Pokud Vám nevyhovují skládací metry, můžete si vybrat také z naší nabídky ocelových svinovacích metrů.)

    Podle Vašeho vkusu a potřeb si můžete vybrat ze čtyř základních barevných provedení metrů:bílá, citron, bílá/citron, přírodní (viz obrázek).

Metry pro reklamní potisk
Ukázka potištěných metrů

    Dále si můžete vybrat, jakou stupnici má metr mít, v palcích nebo v  centimetrech. U centimetrové stupnice pak můžete volit mezi plnou stupnicí, stupnicí s volným středem (označení VS) a stupnicí s volnou horní polovinou (označení VHP) - viz obrázek. Tyto volné části stupnice jsou určeny pro umístění reklamního potisku.

    Další Vaše volba spočívá ve spojení jednotlivých dílů metru. Jsou dvě varianty: průchozí nýt a skrytý nýt (viz obrázek). S průchozím nýtem nabízíme metr PERFEKT 5 nebo dvoumetry PERFEKT 10, BLOCK 52 (se skrytými ocelovými sklapkami) a BLOCK 72 (se skrytými plastovými sklapkami); se skrytým nýtem můžete mít dvoumetry PROFI 10 a SLIMBOY nebo třímetr PROFI 15.

     Poslední Vaší volbou je reklamní potisk. Jednak jeho obsah a barevné provedení, jednak jeho umístění na metru. Lze potisknout jednu boční stěnu (označení 1 x BS) nebo obě boční stěny (2 x BS). Velikost tiskové plochy naleznete v ceníku.

     Reklama na dřevěný skládací metr může být dále umístěna na první díl metru do volné horní poloviny stupnice (1 x VHP) nebo do volného středu stupnice (1 x VS). Tyto potisky lze provést na oba koncové díly metru (2 x VHP, 2 x VS). Pochopitelně lze metr potisknout ze všech čtyř stran, tedy na něj provést všechny výše popsané tisky.

     Pro realizaci tisku je třeba grafická předloha, zpracovaná v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Nemáte-li možnost takového zpracování, můžeme Vám potřebné grafické práce provést. Stačí, když nám dodáte nějaký náčrtek nebo popis, jak si potisk představujete.

Jestli Vás na této stránce cokoliv zaujalo, chcete se na něco zeptat nebo si objednat metry s reklamním potiskem, pak neváhejte a napište nám. Ani jeden e-mail nezůstane bez odpovědi.   

 

Zjistit Google Pagerank Zjistit S-rank