Silniční cyklistické dresy - zakázková výroba.

     Silniční cyklistické dresy jsou vyráběny z polyesterových úpletů ve dvou různých kvalitách. Potisk je prováděn sublimací, což zaručuje vysokou odolnost potisku vůči vodě i UV-záření. Vlastní potisk je realizován digitálně (na plotru), což umožňuje velmi příznivou cenu již při výrobě malého počtu dresů (třeba i 1 kusu). U většího počtu kusů vyjde levněji použití klasického sítotisku; výrobce vždy zvolí levnější variantu, kvalita je u obou technologií stejná.

Střihy silničních dresů

     V naší nabídce se jedná, na rozdíl od řady jiných nabídek, o stoprocentní zakázkovou výrobu. Při výrobě se totiž vychází vždy z bílého materiálu a jsou potiskovány jednotlivé díly dresu před jeho sešitím. To skýtá možnost celoplošného potisku Vámi zadanou základní barvou, která je tištěna společně s ostatními motivy na dresu, které si určíte také Vy. Tedy žádný výběr z určitého počtu vyvzorovaných modelů, ale zcela vlastní a originální dresy.

     Zapínání dresu u krku je na zdrhovadlo na předním dílu dresu, spodní okraj dresu a konce rukávů jsou stažené do gumy. Na spodní části zad je třídílná kapsa, nahoře rovněž stažená do gumy.

Ukázka cyklistických dresů

     Cyklistické kalhoty jsou, z důvodu odolnosti proti otěru, vyráběny z polyamidu, který nelze sublimací potisknout; je vždy v černé barvě. Mezi polyamidové díly lze ale na bocích, které se neotírají o sedlo, všít lampasy z úpletu PES - ELASTAN. Výchozí materiál pro lampasy je opět bílý a je možno na něj natisknout libovolný motiv.

     Na přání zákazníka lze vyrobit cyklistické kalhoty celé z polyesteru a pak je tedy celé potisknout. Je ale nutno počítat s tím, že polyesterový úplet je podstatně méně odolný proti otěru, než úplet polyamidový.  

     Prosíme sběratele, aby po nás nepožadovali dresy reprezentačních mužstev nebo cyklistických stájí; ty jsou chráněny autorskými právy a my tato práva nevlastníme. Děkujeme.

     A co všechno může být předmětem Vaší volby ?

  • Materiál, z něhož je dres vyroben; klasický polyesterový úplet nebo dražší CoolMax který je vyroben na bázi mikrovlákna CoolMax.
  • Délka zipu; můžete volit mezi krátkým zipem u krku (cca 14 cm) a dlouhým zipem přes celou délku předního dílu (propínací dres)
  • Velikost dresu; viz velikostní tabulka.
  • Typ kalhot; s lampasy nebo bez lampasů.
  • Typ lampasů; svislé na bocích nebo profi do podkovy.
  • Antibakteriální vložka; na přání Vám jí můžeme do kalhot všít.
  • Motiv a barevné provedení potisku dresu i lampasů včetně základní barvy, jmen, nápisů, sponzorských nebo klubových log apod.

     Pro potisk dresů je potřeba grafický návrh zpracovaný v křivkách (vektorová grafika), nejlépe v programu CorelDRAW. Víme, že ne mnoho zákazníků má možnost takového zpracování, proto jsme připraveni Vám tyto grafické práce provést.

     Jestliže Vás naše nabídka cyklistických dresů kladně oslovila a potřebujete doplnit nějaké infornace nebo si chcete dresy objednat, neváhejte a napište nám. Rádi na všechny e-maily odpovíme.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz