Mávací vlajky pro fanoušky - zakázková výroba.

Ukázka fandovských vlajek

     Tyto fandovské vlajky jsou určeny všem fanouškům k povzbuzování svých oblíbených týmů od reprezentačního až po mužstvo Mokré nad Suchou.

     Vlajky jsou vyrobeny ze speciální vlajkoviny (115 g/m2), potisk je prováděn digitálně. Obvod vlajky je oříznutý horkým nožem (zatavený), na jedné kratší straně může být vlajka (na vyžádání) opatřena tunýlkem (přeložená sešitá látka) pro navlečení na žerď.

     Možnosti Vašeho výběru pak spočívají ve:

  • volbě velikosti vlajky; od rozměru 100 x 100 až po 145 x 300 cm
  • volbě motivu a barevného provedení potisku vlajky včetně základní barvy (při výrobě se vychází vždy z bílého materiálu)

     Cena je ovlivněna řadou faktorů, počtem vyráběných kusů počínaje a procentem pokrytí plochy barvou konče. Proto nelze zpracovat objektivní a současně přehledný ceník, ceny se kalkulují podle konkrétního požadavku. Napište nám Vaši představu o motivu, barevnosti, velikosti a počtu vlajek a my Vám zpětně zašleme kalkulaci ceny.

     Pro realizaci zakázkového potisku je nutná grafická předloha zpracovaná v křivkách, nejlépe v programu CorelDRAW. Pro Vás, kdo nemáte možnost takového zpracování, můžeme tyto grafické práce udělat.

Zjistit Google PagerankZjistit S-rank

optimalizace PageRank.cz